Ansatte

Alle ansatte

Claus-Dieter Abert

Studiespesialisering

Claus-Dieter.Abert@nes.vgs.no

Svein Olav Altenborn

Elektrofag

Svein.Olav.Altenborn@nes.vgs.no

Ellen Røhne Amundsen

Studiespesialisering

ellen.rohne.amundsen@nes.vgs.no

Steinar Andersen

Avdelingsleder elektrofag og helse og oppvekstfag

steinar.andersen@nes.vgs.no

Tlf: 63912251

Anniken Andersen

Studiespesialisering

anniken.andersen@nes.vgs.no

Elsa Westervoll Barbakken

Avdelingsleder - Bibliotek

elsa.westervoll.barbakken@nes.vgs.no

Grete Westervoll Barbakken

Studiespesialisering

Grete.Westervoll.Barbakken@nes.vgs.no

Stina Haukerud Bekken

Helse- og oppvekstfag

stina.haukerud.bekken@nes.vgs.no

Eva Merethe Moen Berg

Studiespesialisering

Eva.Merethe.Moen.Berg@nes.vgs.no

Joachim Christopher Gautier Bjerke

Studiespesialisering

Joachim.Christopher.Gautier.Bjerke@nes.vgs.no

Johannes Ragnar Bimal Björkén

Studiespesialisering

Johannes.Bjorken@nes.vgs.no

Inger-Lise Bjørndalen

Helse- og oppvekstfag

inger-lise.bjorndalen@nes.vgs.no

Birgitte Blitzner

Idrettsfag

Birgitte.Blitzner@nes.vgs.no

Lars Borg

Studiespesialisering

Lars.Borg@nes.vgs.no

Anita Karin Bue

Helse- og oppvekstfag

Anita.Karin.Bue@nes.vgs.no

Fredrik Dahlen

Studiespesialisering

fredrik.dahlen@nes.vgs.no

Roy Dorholt

Utviklingsleder. Avdelingsleder bygg- og anleggsteknikk

roy.dorholt@nes.vgs.no

Tlf: 63 91 22 22

Maren Opperud Eidskrem

Kontorleder

Maren.Opperud.Eidskrem@nes.vgs.no

Tlf: 63 91 22 12

Randi Elvedal

Helse- og oppvekstfag

randi.elvedal@nes.vgs.no

Egil Sandvik Ertesvåg

Studiespesialisering

Egil.Sandvik.Ertesvag@nes.vgs.no

Jo Fenstad

Studiespesialisering

jo.fenstad@nes.vgs.no

Heidi Fossen

Konsulent

Heidi.Fossen@nes.vgs.no

Charles Edward Hudson Franklin

Studiespesialisering

Charles.Edward.Hudson.Franklin@nes.vgs.no

Heidi Berge Frogner

Studiespesialisering

Heidi.Berge.Frogner@nes.vgs.no

Marilyn J. Garthe Førsund

Studiespesialisering

marilyn.forsund@nes.vgs.no

Victor Gallego

Studiespesialisering

Victor.Gallego@skedsmo.vgs.no

Jørn Terje Gerhardsen

Vaktmester

Jorn.Terje.Gerhardsen@nes.vgs.no

Tor Erik Gjertsen

Idrettsfag

tor.erik.gjertsen@nes.vgs.no

Carl Øistein Grue

Bygg- og anleggsteknikk

carl.oistein.grue@nes.vgs.no

Wenche Anita Hageberg

Miljøarbeider

wenche.anita.hageberg@nes.vgs.no

Tlf: 63912238

Ove Kristen Hagen

Studiespesialisering

ove.kristen.hagen@nes.vgs.no

Peder Johan Hancke

Studiespesialisering

Peder.Johan.Hancke@nes.vgs.no

Øivind Skaugseth Harlem

Idrettsfag

oivind.harlem@nes.vgs.no

Johanne Hjertvik

Elektrofag

Johanne.Hjertvik@nes.vgs.no

Sølvi Elisabeth Hoff

Idrettsfag

Solvi.Elisabeth.Hoff@nes.vgs.no

Carl Joakim Isaksen

Studiespesialisering

Carl.Joakim.Isaksen@nes.vgs.no

Arne Johansen

Bygg- og anleggsteknikk

Arne.Johansen@nes.vgs.no

Sandra Hee Isdahl Kalvenes

Studiespesialisering

Sandra.Hee.Isdahl.Kalvenes@nes.vgs.no

Emil Sander Kjus

Lærling IT

Emil.Sander.Kjus@nes.vgs.no

Tone Småkasin Kleven

Studiespesialisering

tone.smakasin.kleven@nes.vgs.no

Bente Ommedal Krumsvik

Studiespesialisering

bente.ommedal.krumsvik@nes.vgs.no

Ellen-Marie Kverme

Rådgiver studiespesialisering og påbygg

ellen-marie.kverme@nes.vgs.no

Tlf: 63912225

Ann-Helen Lang

Administrasjonsleder

Ann-Helen.Lang@nes.vgs.no

Tlf: 63912215

Birgitt Marie Svestad Larshus

Avdelingsleder studieforberedende

Birgitt.Marie.Svestad.Larshus@nes.vgs.no

Tlf: 63912217

Siri Christina Olsen Lindblad

Studiespesialisering

Siri.Christina.Olsen.Lindblad@nes.vgs.no

Mari Beathe Lomsdalen

Studiespesialisering

Mari.Beathe.Lomsdalen@nes.vgs.no

Hernán Loriente

Studiespesialisering

hernan.loriente@nes.vgs.no

John André Sølvberg Louison

Studiespesialisering

John.Andre.Solvberg.Louison@nes.vgs.no

Susanne Lund

Renholder

susanne.lund@nes.vgs.no

Astrid Thesen Lunder

Avdelingsleder studieforberedende

astrid.thesen.lunder@nes.vgs.no

Tlf: 63912245

Tor Morten Lystad

Bygg- og anleggsteknikk

Tor.Morten.Lystad@nes.vgs.no

Anne Cathrine Marstein

Avdelingsleder elevtjenesten

Anne.Cathrine.Marstein@nes.vgs.no

Tlf: 63912227

Audhild Dammen Martinsen

Studiespesialisering

audhild.dammen.martinsen@nes.vgs.no

Susanne Mobæk

Miljøarbeider

Susanne.Mobak@nes.vgs.no

Tlf: 63912238

Marina Bertoldin Molvik

Studiespesialisering

Marina.Bertoldin.Molvik@frogn.vgs.no

Tor Arne Myhrvold

Assisterende rektor

tor.arne.myhrvold@nes.vgs.no

Tlf: 63912216

Reidun Mørdre

Kantinemedarbeider

Reidun.Mordre@nes.vgs.no

Bente Ødegård Nilsstua

Renholder

bente.odegard.nilsstua@nes.vgs.no

Tom Ingar Nilsstua

Rådgiver elektrofag, bygg- og anleggsteknikk, helse- og oppvekstfag

tom.ingar.nilsstua@nes.vgs.no

Tlf: 63912221

Vidun Kristin Nordli

Kantineleder

Vidun.Kristin.Nordli@nes.vgs.no

Bjørg Anita Getz Nordli

Elektrofag

Bjorg.Anita.Getz.Nordli@nes.vgs.no

Thomas Nærby

Studiespesialisering

Thomas.Narby@nes.vgs.no

Narcisa Rollon Næss

Renholder

Narcisa.Rollon.Nass@nes.vgs.no

Rita Pedersen

Renholder

Rita.Pedersen@nes.vgs.no

Zdenka Rimac

Renholdsleder

zdenka.rimac@nes.vgs.no

Marianne Risebrobakken

Studiespesialisering

marianne.risebrobakken@nes.vgs.no

Bente Rognlien

Helse- og oppvekstfag

bente.rognlien@nes.vgs.no

Kristine Rybråten

Studiespesialisering

kristine.rybraten@nes.vgs.no

Øystein Bue Røynesdal

Idrettsfag

Oystein.Bue.Roynesdal@vestby.vgs.no

Inger Lise Schøyen

Helse- og oppvekstfag

inger.lise.schoyen@nes.vgs.no

Erik Sogn

Elektrofag

erik.sogn@nes.vgs.no

Sissel Solvåg

Studiespesialisering

sissel.solvag@nes.vgs.no

John Storbråten

Studiespesialisering

john.storbraten@nes.vgs.no

Jan Helge Støverud

Studiespesialisering

Jan.Helge.Stoverud@nes.vgs.no

Per Otto Sundby

Elektrofag

Per.Otto.Sundby@nes.vgs.no

Torun Svendsen

Konsulent

torun.svendsen@nes.vgs.no

Olav Røthe Søbakk

Studiespesialisering

Olav.Rothe.Sobakk@nes.vgs.no

Anna Helene Teien

Rektor

anna.helene.teien@nes.vgs.no

Tlf: 63912200

Guri Tobro

Studiespesialisering

guri.tobro@nes.vgs.no

Rune Tommelstad

Studiespesialisering

rune.tommelstad@nes.vgs.no

Jon Gylman Troli

Elektrofag

Jon.Gylman.Troli@nes.vgs.no

Vegard Tysse

Idrettsfag

vegard.tysse@nes.vgs.no

Øystein Unes

Elektrofag

Oystein.Unes@nes.vgs.no

May Britt Vangen

Helse- og oppvekstfag

May.Britt.Vangen@nes.vgs.no

Ruta Zulyte

Renholder

Ruta.Zulyte@nes.vgs.no

Kjell Ivar Østtorp

IKT-ansvarlig

Kjell.Ivar.Osttorp@nes.vgs.no

Bygg- og anleggsteknikk

Steinar Andersen

Avdelingsleder elektrofag og helse og oppvekstfag

steinar.andersen@nes.vgs.no

Tlf: 63912251

Carl Øistein Grue

Bygg- og anleggsteknikk

carl.oistein.grue@nes.vgs.no

Arne Johansen

Bygg- og anleggsteknikk

Arne.Johansen@nes.vgs.no

Tor Morten Lystad

Bygg- og anleggsteknikk

Tor.Morten.Lystad@nes.vgs.no

Tom Ingar Nilsstua

Rådgiver elektrofag, bygg- og anleggsteknikk, helse- og oppvekstfag

tom.ingar.nilsstua@nes.vgs.no

Tlf: 63912221

Elektrofag

Svein Olav Altenborn

Elektrofag

Svein.Olav.Altenborn@nes.vgs.no

Steinar Andersen

Avdelingsleder elektrofag og helse og oppvekstfag

steinar.andersen@nes.vgs.no

Tlf: 63912251

Johanne Hjertvik

Elektrofag

Johanne.Hjertvik@nes.vgs.no

Bjørg Anita Getz Nordli

Elektrofag

Bjorg.Anita.Getz.Nordli@nes.vgs.no

Erik Sogn

Elektrofag

erik.sogn@nes.vgs.no

Per Otto Sundby

Elektrofag

Per.Otto.Sundby@nes.vgs.no

Jon Gylman Troli

Elektrofag

Jon.Gylman.Troli@nes.vgs.no

Helse- og oppvekstfag

Stina Haukerud Bekken

Helse- og oppvekstfag

stina.haukerud.bekken@nes.vgs.no

Inger-Lise Bjørndalen

Helse- og oppvekstfag

inger-lise.bjorndalen@nes.vgs.no

Anita Karin Bue

Helse- og oppvekstfag

Anita.Karin.Bue@nes.vgs.no

Randi Elvedal

Helse- og oppvekstfag

randi.elvedal@nes.vgs.no

Bente Rognlien

Helse- og oppvekstfag

bente.rognlien@nes.vgs.no

May Britt Vangen

Helse- og oppvekstfag

May.Britt.Vangen@nes.vgs.no

Idrettsfag

Birgitte Blitzner

Idrettsfag

Birgitte.Blitzner@nes.vgs.no

Tor Erik Gjertsen

Idrettsfag

tor.erik.gjertsen@nes.vgs.no

Øivind Skaugseth Harlem

Idrettsfag

oivind.harlem@nes.vgs.no

Sølvi Elisabeth Hoff

Idrettsfag

Solvi.Elisabeth.Hoff@nes.vgs.no

Birgitt Marie Svestad Larshus

Avdelingsleder studieforberedende

Birgitt.Marie.Svestad.Larshus@nes.vgs.no

Tlf: 63912217

Øystein Bue Røynesdal

Idrettsfag

Oystein.Bue.Roynesdal@vestby.vgs.no

Vegard Tysse

Idrettsfag

vegard.tysse@nes.vgs.no

Studiespesialisering

Claus-Dieter Abert

Studiespesialisering

Claus-Dieter.Abert@nes.vgs.no

Ellen Røhne Amundsen

Studiespesialisering

ellen.rohne.amundsen@nes.vgs.no

Anniken Andersen

Studiespesialisering

anniken.andersen@nes.vgs.no

Grete Westervoll Barbakken

Studiespesialisering

Grete.Westervoll.Barbakken@nes.vgs.no

Eva Merethe Moen Berg

Studiespesialisering

Eva.Merethe.Moen.Berg@nes.vgs.no

Joachim Christopher Gautier Bjerke

Studiespesialisering

Joachim.Christopher.Gautier.Bjerke@nes.vgs.no

Lars Borg

Studiespesialisering

Lars.Borg@nes.vgs.no

Fredrik Dahlen

Studiespesialisering

fredrik.dahlen@nes.vgs.no

Egil Sandvik Ertesvåg

Studiespesialisering

Egil.Sandvik.Ertesvag@nes.vgs.no

Jo Fenstad

Studiespesialisering

jo.fenstad@nes.vgs.no

Charles Edward Hudson Franklin

Studiespesialisering

Charles.Edward.Hudson.Franklin@nes.vgs.no

Heidi Berge Frogner

Studiespesialisering

Heidi.Berge.Frogner@nes.vgs.no

Marilyn J. Garthe Førsund

Studiespesialisering

marilyn.forsund@nes.vgs.no

Victor Gallego

Studiespesialisering

Victor.Gallego@skedsmo.vgs.no

Ove Kristen Hagen

Studiespesialisering

ove.kristen.hagen@nes.vgs.no

Peder Johan Hancke

Studiespesialisering

Peder.Johan.Hancke@nes.vgs.no

Carl Joakim Isaksen

Studiespesialisering

Carl.Joakim.Isaksen@nes.vgs.no

Tone Småkasin Kleven

Studiespesialisering

tone.smakasin.kleven@nes.vgs.no

Bente Ommedal Krumsvik

Studiespesialisering

bente.ommedal.krumsvik@nes.vgs.no

Ellen-Marie Kverme

Rådgiver studiespesialisering og påbygg

ellen-marie.kverme@nes.vgs.no

Tlf: 63912225

Siri Christina Olsen Lindblad

Studiespesialisering

Siri.Christina.Olsen.Lindblad@nes.vgs.no

Mari Beathe Lomsdalen

Studiespesialisering

Mari.Beathe.Lomsdalen@nes.vgs.no

Hernán Loriente

Studiespesialisering

hernan.loriente@nes.vgs.no

John André Sølvberg Louison

Studiespesialisering

John.Andre.Solvberg.Louison@nes.vgs.no

Astrid Thesen Lunder

Avdelingsleder studieforberedende

astrid.thesen.lunder@nes.vgs.no

Tlf: 63912245

Audhild Dammen Martinsen

Studiespesialisering

audhild.dammen.martinsen@nes.vgs.no

Marina Bertoldin Molvik

Studiespesialisering

Marina.Bertoldin.Molvik@frogn.vgs.no

Thomas Nærby

Studiespesialisering

Thomas.Narby@nes.vgs.no

Marianne Risebrobakken

Studiespesialisering

marianne.risebrobakken@nes.vgs.no

Kristine Rybråten

Studiespesialisering

kristine.rybraten@nes.vgs.no

Sissel Solvåg

Studiespesialisering

sissel.solvag@nes.vgs.no

John Storbråten

Studiespesialisering

john.storbraten@nes.vgs.no

Jan Helge Støverud

Studiespesialisering

Jan.Helge.Stoverud@nes.vgs.no

Olav Røthe Søbakk

Studiespesialisering

Olav.Rothe.Sobakk@nes.vgs.no

Guri Tobro

Studiespesialisering

guri.tobro@nes.vgs.no

Rune Tommelstad

Studiespesialisering

rune.tommelstad@nes.vgs.no

Kjell Ivar Østtorp

IKT-ansvarlig

Kjell.Ivar.Osttorp@nes.vgs.no

Lærere

Claus-Dieter Abert

Studiespesialisering

Claus-Dieter.Abert@nes.vgs.no

Svein Olav Altenborn

Elektrofag

Svein.Olav.Altenborn@nes.vgs.no

Ellen Røhne Amundsen

Studiespesialisering

ellen.rohne.amundsen@nes.vgs.no

Anniken Andersen

Studiespesialisering

anniken.andersen@nes.vgs.no

Grete Westervoll Barbakken

Studiespesialisering

Grete.Westervoll.Barbakken@nes.vgs.no

Stina Haukerud Bekken

Helse- og oppvekstfag

stina.haukerud.bekken@nes.vgs.no

Eva Merethe Moen Berg

Studiespesialisering

Eva.Merethe.Moen.Berg@nes.vgs.no

Joachim Christopher Gautier Bjerke

Studiespesialisering

Joachim.Christopher.Gautier.Bjerke@nes.vgs.no

Johannes Ragnar Bimal Björkén

Studiespesialisering

Johannes.Bjorken@nes.vgs.no

Inger-Lise Bjørndalen

Helse- og oppvekstfag

inger-lise.bjorndalen@nes.vgs.no

Birgitte Blitzner

Idrettsfag

Birgitte.Blitzner@nes.vgs.no

Lars Borg

Studiespesialisering

Lars.Borg@nes.vgs.no

Fredrik Dahlen

Studiespesialisering

fredrik.dahlen@nes.vgs.no

Randi Elvedal

Helse- og oppvekstfag

randi.elvedal@nes.vgs.no

Jo Fenstad

Studiespesialisering

jo.fenstad@nes.vgs.no

Charles Edward Hudson Franklin

Studiespesialisering

Charles.Edward.Hudson.Franklin@nes.vgs.no

Heidi Berge Frogner

Studiespesialisering

Heidi.Berge.Frogner@nes.vgs.no

Marilyn J. Garthe Førsund

Studiespesialisering

marilyn.forsund@nes.vgs.no

Victor Gallego

Studiespesialisering

Victor.Gallego@skedsmo.vgs.no

Tor Erik Gjertsen

Idrettsfag

tor.erik.gjertsen@nes.vgs.no

Carl Øistein Grue

Bygg- og anleggsteknikk

carl.oistein.grue@nes.vgs.no

Ove Kristen Hagen

Studiespesialisering

ove.kristen.hagen@nes.vgs.no

Peder Johan Hancke

Studiespesialisering

Peder.Johan.Hancke@nes.vgs.no

Øivind Skaugseth Harlem

Idrettsfag

oivind.harlem@nes.vgs.no

Johanne Hjertvik

Elektrofag

Johanne.Hjertvik@nes.vgs.no

Sølvi Elisabeth Hoff

Idrettsfag

Solvi.Elisabeth.Hoff@nes.vgs.no

Carl Joakim Isaksen

Studiespesialisering

Carl.Joakim.Isaksen@nes.vgs.no

Arne Johansen

Bygg- og anleggsteknikk

Arne.Johansen@nes.vgs.no

Sandra Hee Isdahl Kalvenes

Studiespesialisering

Sandra.Hee.Isdahl.Kalvenes@nes.vgs.no

Tone Småkasin Kleven

Studiespesialisering

tone.smakasin.kleven@nes.vgs.no

Bente Ommedal Krumsvik

Studiespesialisering

bente.ommedal.krumsvik@nes.vgs.no

Siri Christina Olsen Lindblad

Studiespesialisering

Siri.Christina.Olsen.Lindblad@nes.vgs.no

Mari Beathe Lomsdalen

Studiespesialisering

Mari.Beathe.Lomsdalen@nes.vgs.no

Hernán Loriente

Studiespesialisering

hernan.loriente@nes.vgs.no

John André Sølvberg Louison

Studiespesialisering

John.Andre.Solvberg.Louison@nes.vgs.no

Tor Morten Lystad

Bygg- og anleggsteknikk

Tor.Morten.Lystad@nes.vgs.no

Audhild Dammen Martinsen

Studiespesialisering

audhild.dammen.martinsen@nes.vgs.no

Marina Bertoldin Molvik

Studiespesialisering

Marina.Bertoldin.Molvik@frogn.vgs.no

Tom Ingar Nilsstua

Rådgiver elektrofag, bygg- og anleggsteknikk, helse- og oppvekstfag

tom.ingar.nilsstua@nes.vgs.no

Tlf: 63912221

Bjørg Anita Getz Nordli

Elektrofag

Bjorg.Anita.Getz.Nordli@nes.vgs.no

Thomas Nærby

Studiespesialisering

Thomas.Narby@nes.vgs.no

Marianne Risebrobakken

Studiespesialisering

marianne.risebrobakken@nes.vgs.no

Bente Rognlien

Helse- og oppvekstfag

bente.rognlien@nes.vgs.no

Kristine Rybråten

Studiespesialisering

kristine.rybraten@nes.vgs.no

Øystein Bue Røynesdal

Idrettsfag

Oystein.Bue.Roynesdal@vestby.vgs.no

Inger Lise Schøyen

Helse- og oppvekstfag

inger.lise.schoyen@nes.vgs.no

Erik Sogn

Elektrofag

erik.sogn@nes.vgs.no

Sissel Solvåg

Studiespesialisering

sissel.solvag@nes.vgs.no

John Storbråten

Studiespesialisering

john.storbraten@nes.vgs.no

Jan Helge Støverud

Studiespesialisering

Jan.Helge.Stoverud@nes.vgs.no

Per Otto Sundby

Elektrofag

Per.Otto.Sundby@nes.vgs.no

Olav Røthe Søbakk

Studiespesialisering

Olav.Rothe.Sobakk@nes.vgs.no

Guri Tobro

Studiespesialisering

guri.tobro@nes.vgs.no

Rune Tommelstad

Studiespesialisering

rune.tommelstad@nes.vgs.no

Jon Gylman Troli

Elektrofag

Jon.Gylman.Troli@nes.vgs.no

Vegard Tysse

Idrettsfag

vegard.tysse@nes.vgs.no

Øystein Unes

Elektrofag

Oystein.Unes@nes.vgs.no

May Britt Vangen

Helse- og oppvekstfag

May.Britt.Vangen@nes.vgs.no

Kjell Ivar Østtorp

IKT-ansvarlig

Kjell.Ivar.Osttorp@nes.vgs.no

Ledelse

Steinar Andersen

Avdelingsleder elektrofag og helse og oppvekstfag

steinar.andersen@nes.vgs.no

Tlf: 63912251

Roy Dorholt

Utviklingsleder. Avdelingsleder bygg- og anleggsteknikk

roy.dorholt@nes.vgs.no

Tlf: 63 91 22 22

Maren Opperud Eidskrem

Kontorleder

Maren.Opperud.Eidskrem@nes.vgs.no

Tlf: 63 91 22 12

Ann-Helen Lang

Administrasjonsleder

Ann-Helen.Lang@nes.vgs.no

Tlf: 63912215

Birgitt Marie Svestad Larshus

Avdelingsleder studieforberedende

Birgitt.Marie.Svestad.Larshus@nes.vgs.no

Tlf: 63912217

Astrid Thesen Lunder

Avdelingsleder studieforberedende

astrid.thesen.lunder@nes.vgs.no

Tlf: 63912245

Anne Cathrine Marstein

Avdelingsleder elevtjenesten

Anne.Cathrine.Marstein@nes.vgs.no

Tlf: 63912227

Tor Arne Myhrvold

Assisterende rektor

tor.arne.myhrvold@nes.vgs.no

Tlf: 63912216

Anna Helene Teien

Rektor

anna.helene.teien@nes.vgs.no

Tlf: 63912200

Rådgivere

Ellen-Marie Kverme

Rådgiver studiespesialisering og påbygg

ellen-marie.kverme@nes.vgs.no

Tlf: 63912225

Tom Ingar Nilsstua

Rådgiver elektrofag, bygg- og anleggsteknikk, helse- og oppvekstfag

tom.ingar.nilsstua@nes.vgs.no

Tlf: 63912221

Andre ansatte

Elsa Westervoll Barbakken

Avdelingsleder - Bibliotek

elsa.westervoll.barbakken@nes.vgs.no

Anita Karin Bue

Helse- og oppvekstfag

Anita.Karin.Bue@nes.vgs.no

Egil Sandvik Ertesvåg

Studiespesialisering

Egil.Sandvik.Ertesvag@nes.vgs.no

Heidi Fossen

Konsulent

Heidi.Fossen@nes.vgs.no

Jørn Terje Gerhardsen

Vaktmester

Jorn.Terje.Gerhardsen@nes.vgs.no

Wenche Anita Hageberg

Miljøarbeider

wenche.anita.hageberg@nes.vgs.no

Tlf: 63912238

Emil Sander Kjus

Lærling IT

Emil.Sander.Kjus@nes.vgs.no

Susanne Lund

Renholder

susanne.lund@nes.vgs.no

Susanne Mobæk

Miljøarbeider

Susanne.Mobak@nes.vgs.no

Tlf: 63912238

Reidun Mørdre

Kantinemedarbeider

Reidun.Mordre@nes.vgs.no

Bente Ødegård Nilsstua

Renholder

bente.odegard.nilsstua@nes.vgs.no

Vidun Kristin Nordli

Kantineleder

Vidun.Kristin.Nordli@nes.vgs.no

Narcisa Rollon Næss

Renholder

Narcisa.Rollon.Nass@nes.vgs.no

Rita Pedersen

Renholder

Rita.Pedersen@nes.vgs.no

Zdenka Rimac

Renholdsleder

zdenka.rimac@nes.vgs.no

Torun Svendsen

Konsulent

torun.svendsen@nes.vgs.no

Ruta Zulyte

Renholder

Ruta.Zulyte@nes.vgs.no

Kjell Ivar Østtorp

IKT-ansvarlig

Kjell.Ivar.Osttorp@nes.vgs.no