Ansatte

Alle ansatte

Ole Jølle Aase

Idrettsfag

Ole.Jolle.Aase@nes.vgs.no

Claus-Dieter Abert

Studiespesialisering

Claus-Dieter.Abert@nes.vgs.no

Svein Olav Altenborn

Elektrofag

Svein.Olav.Altenborn@nes.vgs.no

Ellen Røhne Amundsen

Studiespesialisering

ellen.rohne.amundsen@nes.vgs.no

Steinar Andersen

Avdelingsleder elektrofag og bygg og anlegg

steinar.andersen@nes.vgs.no

Tlf: 63912251

Anniken Andersen

Studiespesialisering

anniken.andersen@nes.vgs.no

Grete W Barbakken

Studiespesialisering

Grete.W.Barbakken@nes.vgs.no

Stina Haukerud Bekken

Avdelingsleder helse- og oppvekstfag

stina.haukerud.bekken@nes.vgs.no

Eva Merethe Moen Berg

Studiespesialisering

Eva.Merethe.Moen.Berg@nes.vgs.no

Joachim Christopher Gautier Bjerke

Studiespesialisering

Joachim.Christopher.Gautier.Bjerke@nes.vgs.no

Johannes Ragnar Bimal Bjørkén

Studiespesialisering

Johannes.Bjorken@nes.vgs.no

Birgitte Blitzner

Idrettsfag

Birgitte.Blitzner@nes.vgs.no

Lars Borg

Studiespesialisering

Lars.Borg@nes.vgs.no

Anita Karin Bue

Helse- og oppvekstfag

Anita.Karin.Bue@nes.vgs.no

Tone Haga Dalberg

Studiespesialisering

Tone.Haga.Dalberg@nes.vgs.no

Maren Opperud Eidskrem

Kontorleder

Maren.Opperud.Eidskrem@nes.vgs.no

Tlf: 63 91 22 12

Randi Elvedal

Helse- og oppvekstfag

randi.elvedal@nes.vgs.no

Egil Sandvik Ertesvåg

Studiespesialisering

Egil.Sandvik.Ertesvag@nes.vgs.no

Heidi Berge Frogner

Studiespesialisering

Heidi.Berge.Frogner@nes.vgs.no

Jørn Terje Gerhardsen

Vaktmester

Jorn.Terje.Gerhardsen@nes.vgs.no

Wenche Anita Hageberg

Miljøarbeider

wenche.anita.hageberg@nes.vgs.no

Ove Kristen Hagen

Studiespesialisering

ove.kristen.hagen@nes.vgs.no

Peder Johan Hancke

Studiespesialisering

Peder.Johan.Hancke@nes.vgs.no

Mads Elvethun Hansen

Idrettsfag

Mads.Elvethun.Hansen@nes.vgs.no

Øivind Skaugseth Harlem

Idrettsfag

oivind.harlem@nes.vgs.no

Torill-Marie Hauglid

Rektor

Torill-Marie.Hauglid@nes.vgs.no

Johanne Hjertvik

Elektrofag

Johanne.Hjertvik@nes.vgs.no

Sølvi Elisabeth Hoff

Idrettsfag

Solvi.Elisabeth.Hoff@nes.vgs.no

Carl Joakim Isaksen

Studiespesialisering

Carl.Joakim.Isaksen@nes.vgs.no

Øyvind Johannessen

Studiespesialisering

Oyvind.Johannessen@nes.vgs.no

Arne Johansen

Bygg- og anleggsteknikk

Arne.Johansen@nes.vgs.no

Sandra Hee Isdahl Kalvenes

Studiespesialisering

Sandra.Hee.Isdahl.Kalvenes@nes.vgs.no

Monica Katralen

Monica.Katralen@nes.vgs.no

Bente Ommedal Krumsvik

Studiespesialisering

bente.ommedal.krumsvik@nes.vgs.no

Ellen-Marie Kverme

Rådgiver studiespesialisering, idrettsfag og 4på

ellen-marie.kverme@nes.vgs.no

Marie Landmark

Marie.Landmark@nes.vgs.no

Ann-Helen Lang

Administrasjonsleder

Ann-Helen.Lang@nes.vgs.no

Tlf: 63912215

Siri Vårli Langseth

Miljøarbeider

Siri.Varli.Langseth@nes.vgs.no

Magnus Midling Larsen

Idrettsfag

Magnus.Midling.Larsen@nes.vgs.no

Julia Michalopoulos Larsen

Studiespesialisering

Julia.Michalopoulos.Larsen@nes.vgs.no

Birgitt M Svestad Larshus

Avdelingsleder studiespesialisering og idrettsfag

Birgitt.M.Svestad.Larshus@nes.vgs.no

Tlf: 63912217

Nancy Johnsen Lervaag

Studiespesialisering

Nancy.Johnsen.Lervaag@nes.vgs.no

Siri Christina Olsen Lindblad

Studiespesialisering

Siri.Christina.Olsen.Lindblad@nes.vgs.no

Mari Beathe Lomsdalen

Studiespesialisering

Mari.Beathe.Lomsdalen@nes.vgs.no

Hernan Loriente

Studiespesialisering

hernan.loriente@nes.vgs.no

Astrid Thesen Lunder

Avdelingsleder studiespesialisering og idrettsfag

astrid.thesen.lunder@nes.vgs.no

Tlf: 63912245

Tor Morten Lystad

Bygg- og anleggsteknikk

Tor.Morten.Lystad@nes.vgs.no

Anne Cathrine Marstein

Avdelingsleder elevtjenesten
Rådgiver Vg4 påbygg

Anne.Cathrine.Marstein@nes.vgs.no

Tlf: 63912227

Audhild Dammen Martinsen

Studiespesialisering

audhild.dammen.martinsen@nes.vgs.no

Stephan Matheis

Bygg- og anleggsteknikk

Stephan.Matheis@nes.vgs.no

Marina Bertoldin Molvik

Studiespesialisering

Marina.Bertoldin.Molvik@nes.vgs.no

Christiane Moskaug

Studiespesialisering

Christiane.Moskaug@nes.vgs.no

Tor Arne Myhrvold

Assisterende rektor

Tor.Arne.Myhrvold@nes.vgs.no

Tlf: 63912216

Elias Mäkinen

Studiespesialisering

Elias.Makinen@nes.vgs.no

Reidun Irene Mørdre

Reidun.Irene.Mordre@nes.vgs.no

Tom Ingar Nilsstua

Rådgiver yrkesfag og Vg3 påbygg

tom.ingar.nilsstua@nes.vgs.no

Tlf: 63912221

Bente Ødegård Nilsstua

bente.odegard.nilsstua@nes.vgs.no

Mali Borkhus Nordang

Avdelingsleder bibliotek

Mali.Borkhus.Nordang@nes.vgs.no

Tlf: 63912233

Bjørg Anita Getz Nordli

Elektrofag

Bjorg.Anita.Getz.Nordli@nes.vgs.no

Vidun Kristin Nordli

Kantineleder

Vidun.Kristin.Nordli@nes.vgs.no

Narcisa Rollon Næss

Narcisa.Rollon.Nass@nes.vgs.no

Dag Fredrik Olsen

Utviklingsleder

Dag.Fredrik.Olsen@nes.vgs.no

Tlf: 63 91 22 22

Eiler Olsen

Elektrofag

Eiler.Olsen@nes.vgs.no

Rita Pedersen

Rita.Pedersen@nes.vgs.no

Ylva Riksfjord

Helse- og oppvekstfag

Ylva.Riksfjord@nes.vgs.no

Zdenka Rimac

Renholdsleder

zdenka.rimac@nes.vgs.no

Gudrun Ringstad

Studiespesialisering

Gudrun.Ringstad@nes.vgs.no

Marianne Risebrobakken

Studiespesialisering

marianne.risebrobakken@nes.vgs.no

Bente Rognlien

Helse- og oppvekstfag

bente.rognlien@nes.vgs.no

Kristine Rybråten

Studiespesialisering

kristine.rybraten@nes.vgs.no

Inger Lise Schøyen

Helse- og oppvekstfag

inger.lise.schoyen@nes.vgs.no

Kåre Sigridnes

Bygg- og anleggsteknikk

Kare.Sigridnes@nes.vgs.no

Annette Mogstad Simensen

Studiespesialisering

Annette.Mogstad.Simensen@nes.vgs.no

Erik Sogn

Elektrofag

erik.sogn@nes.vgs.no

Sissel Solvåg

Studiespesialisering

sissel.solvag@nes.vgs.no

John Storbråten

Studiespesialisering

john.storbraten@nes.vgs.no

Per Otto Sundby

Elektrofag

Per.Otto.Sundby@nes.vgs.no

Torun Svendsen

torun.svendsen@nes.vgs.no

Olav R. Søbakk

Studiespesialisering

Olav.R.Sobakk@nes.vgs.no

Anne Lise Tjærnås

Anne.Lise.Tjarnas@nes.vgs.no

Guri Tobro

Studiespesialisering

guri.tobro@nes.vgs.no

Rune Tommelstad

Studiespesialisering

rune.tommelstad@nes.vgs.no

Rune Torsteinsen

Bygg- og anleggsteknikk

Rune.Torsteinsen@nes.vgs.no

Jon Troli

Elektrofag

Jon.Troli@nes.vgs.no

Vegard Tysse

Idrettsfag

vegard.tysse@nes.vgs.no

Øystein Unes

Elektrofag

Oystein.Unes@nes.vgs.no

May Britt Vangen

Helse- og oppvekstfag

May.Britt.Vangen@nes.vgs.no

Kjell Ivar Østtorp

IKT-ansvarlig
Elektrofag

Kjell.Ivar.Osttorp@nes.vgs.no

Bygg- og anleggsteknikk

Steinar Andersen

Avdelingsleder elektrofag og bygg og anlegg

steinar.andersen@nes.vgs.no

Tlf: 63912251

Arne Johansen

Bygg- og anleggsteknikk

Arne.Johansen@nes.vgs.no

Tor Morten Lystad

Bygg- og anleggsteknikk

Tor.Morten.Lystad@nes.vgs.no

Stephan Matheis

Bygg- og anleggsteknikk

Stephan.Matheis@nes.vgs.no

Tom Ingar Nilsstua

Rådgiver yrkesfag og Vg3 påbygg

tom.ingar.nilsstua@nes.vgs.no

Tlf: 63912221

Kåre Sigridnes

Bygg- og anleggsteknikk

Kare.Sigridnes@nes.vgs.no

Rune Torsteinsen

Bygg- og anleggsteknikk

Rune.Torsteinsen@nes.vgs.no

Elektrofag

Svein Olav Altenborn

Elektrofag

Svein.Olav.Altenborn@nes.vgs.no

Steinar Andersen

Avdelingsleder elektrofag og bygg og anlegg

steinar.andersen@nes.vgs.no

Tlf: 63912251

Johanne Hjertvik

Elektrofag

Johanne.Hjertvik@nes.vgs.no

Bjørg Anita Getz Nordli

Elektrofag

Bjorg.Anita.Getz.Nordli@nes.vgs.no

Eiler Olsen

Elektrofag

Eiler.Olsen@nes.vgs.no

Erik Sogn

Elektrofag

erik.sogn@nes.vgs.no

Per Otto Sundby

Elektrofag

Per.Otto.Sundby@nes.vgs.no

Jon Troli

Elektrofag

Jon.Troli@nes.vgs.no

Helse- og oppvekstfag

Stina Haukerud Bekken

Avdelingsleder helse- og oppvekstfag

stina.haukerud.bekken@nes.vgs.no

Anita Karin Bue

Helse- og oppvekstfag

Anita.Karin.Bue@nes.vgs.no

Randi Elvedal

Helse- og oppvekstfag

randi.elvedal@nes.vgs.no

Ylva Riksfjord

Helse- og oppvekstfag

Ylva.Riksfjord@nes.vgs.no

Bente Rognlien

Helse- og oppvekstfag

bente.rognlien@nes.vgs.no

May Britt Vangen

Helse- og oppvekstfag

May.Britt.Vangen@nes.vgs.no

Idrettsfag

Ole Jølle Aase

Idrettsfag

Ole.Jolle.Aase@nes.vgs.no

Birgitte Blitzner

Idrettsfag

Birgitte.Blitzner@nes.vgs.no

Mads Elvethun Hansen

Idrettsfag

Mads.Elvethun.Hansen@nes.vgs.no

Øivind Skaugseth Harlem

Idrettsfag

oivind.harlem@nes.vgs.no

Sølvi Elisabeth Hoff

Idrettsfag

Solvi.Elisabeth.Hoff@nes.vgs.no

Magnus Midling Larsen

Idrettsfag

Magnus.Midling.Larsen@nes.vgs.no

Birgitt M Svestad Larshus

Avdelingsleder studiespesialisering og idrettsfag

Birgitt.M.Svestad.Larshus@nes.vgs.no

Tlf: 63912217

Vegard Tysse

Idrettsfag

vegard.tysse@nes.vgs.no

Studiespesialisering

Claus-Dieter Abert

Studiespesialisering

Claus-Dieter.Abert@nes.vgs.no

Ellen Røhne Amundsen

Studiespesialisering

ellen.rohne.amundsen@nes.vgs.no

Anniken Andersen

Studiespesialisering

anniken.andersen@nes.vgs.no

Grete W Barbakken

Studiespesialisering

Grete.W.Barbakken@nes.vgs.no

Eva Merethe Moen Berg

Studiespesialisering

Eva.Merethe.Moen.Berg@nes.vgs.no

Joachim Christopher Gautier Bjerke

Studiespesialisering

Joachim.Christopher.Gautier.Bjerke@nes.vgs.no

Lars Borg

Studiespesialisering

Lars.Borg@nes.vgs.no

Tone Haga Dalberg

Studiespesialisering

Tone.Haga.Dalberg@nes.vgs.no

Egil Sandvik Ertesvåg

Studiespesialisering

Egil.Sandvik.Ertesvag@nes.vgs.no

Heidi Berge Frogner

Studiespesialisering

Heidi.Berge.Frogner@nes.vgs.no

Ove Kristen Hagen

Studiespesialisering

ove.kristen.hagen@nes.vgs.no

Peder Johan Hancke

Studiespesialisering

Peder.Johan.Hancke@nes.vgs.no

Carl Joakim Isaksen

Studiespesialisering

Carl.Joakim.Isaksen@nes.vgs.no

Øyvind Johannessen

Studiespesialisering

Oyvind.Johannessen@nes.vgs.no

Bente Ommedal Krumsvik

Studiespesialisering

bente.ommedal.krumsvik@nes.vgs.no

Ellen-Marie Kverme

Rådgiver studiespesialisering, idrettsfag og 4på

ellen-marie.kverme@nes.vgs.no

Julia Michalopoulos Larsen

Studiespesialisering

Julia.Michalopoulos.Larsen@nes.vgs.no

Nancy Johnsen Lervaag

Studiespesialisering

Nancy.Johnsen.Lervaag@nes.vgs.no

Siri Christina Olsen Lindblad

Studiespesialisering

Siri.Christina.Olsen.Lindblad@nes.vgs.no

Mari Beathe Lomsdalen

Studiespesialisering

Mari.Beathe.Lomsdalen@nes.vgs.no

Hernan Loriente

Studiespesialisering

hernan.loriente@nes.vgs.no

Astrid Thesen Lunder

Avdelingsleder studiespesialisering og idrettsfag

astrid.thesen.lunder@nes.vgs.no

Tlf: 63912245

Audhild Dammen Martinsen

Studiespesialisering

audhild.dammen.martinsen@nes.vgs.no

Marina Bertoldin Molvik

Studiespesialisering

Marina.Bertoldin.Molvik@nes.vgs.no

Christiane Moskaug

Studiespesialisering

Christiane.Moskaug@nes.vgs.no

Elias Mäkinen

Studiespesialisering

Elias.Makinen@nes.vgs.no

Gudrun Ringstad

Studiespesialisering

Gudrun.Ringstad@nes.vgs.no

Marianne Risebrobakken

Studiespesialisering

marianne.risebrobakken@nes.vgs.no

Kristine Rybråten

Studiespesialisering

kristine.rybraten@nes.vgs.no

Annette Mogstad Simensen

Studiespesialisering

Annette.Mogstad.Simensen@nes.vgs.no

Sissel Solvåg

Studiespesialisering

sissel.solvag@nes.vgs.no

John Storbråten

Studiespesialisering

john.storbraten@nes.vgs.no

Olav R. Søbakk

Studiespesialisering

Olav.R.Sobakk@nes.vgs.no

Guri Tobro

Studiespesialisering

guri.tobro@nes.vgs.no

Rune Tommelstad

Studiespesialisering

rune.tommelstad@nes.vgs.no

Kjell Ivar Østtorp

IKT-ansvarlig
Elektrofag

Kjell.Ivar.Osttorp@nes.vgs.no

Lærere

Ole Jølle Aase

Idrettsfag

Ole.Jolle.Aase@nes.vgs.no

Claus-Dieter Abert

Studiespesialisering

Claus-Dieter.Abert@nes.vgs.no

Svein Olav Altenborn

Elektrofag

Svein.Olav.Altenborn@nes.vgs.no

Ellen Røhne Amundsen

Studiespesialisering

ellen.rohne.amundsen@nes.vgs.no

Anniken Andersen

Studiespesialisering

anniken.andersen@nes.vgs.no

Grete W Barbakken

Studiespesialisering

Grete.W.Barbakken@nes.vgs.no

Eva Merethe Moen Berg

Studiespesialisering

Eva.Merethe.Moen.Berg@nes.vgs.no

Joachim Christopher Gautier Bjerke

Studiespesialisering

Joachim.Christopher.Gautier.Bjerke@nes.vgs.no

Johannes Ragnar Bimal Bjørkén

Studiespesialisering

Johannes.Bjorken@nes.vgs.no

Birgitte Blitzner

Idrettsfag

Birgitte.Blitzner@nes.vgs.no

Lars Borg

Studiespesialisering

Lars.Borg@nes.vgs.no

Anita Karin Bue

Helse- og oppvekstfag

Anita.Karin.Bue@nes.vgs.no

Tone Haga Dalberg

Studiespesialisering

Tone.Haga.Dalberg@nes.vgs.no

Randi Elvedal

Helse- og oppvekstfag

randi.elvedal@nes.vgs.no

Egil Sandvik Ertesvåg

Studiespesialisering

Egil.Sandvik.Ertesvag@nes.vgs.no

Heidi Berge Frogner

Studiespesialisering

Heidi.Berge.Frogner@nes.vgs.no

Ove Kristen Hagen

Studiespesialisering

ove.kristen.hagen@nes.vgs.no

Peder Johan Hancke

Studiespesialisering

Peder.Johan.Hancke@nes.vgs.no

Mads Elvethun Hansen

Idrettsfag

Mads.Elvethun.Hansen@nes.vgs.no

Øivind Skaugseth Harlem

Idrettsfag

oivind.harlem@nes.vgs.no

Johanne Hjertvik

Elektrofag

Johanne.Hjertvik@nes.vgs.no

Sølvi Elisabeth Hoff

Idrettsfag

Solvi.Elisabeth.Hoff@nes.vgs.no

Carl Joakim Isaksen

Studiespesialisering

Carl.Joakim.Isaksen@nes.vgs.no

Øyvind Johannessen

Studiespesialisering

Oyvind.Johannessen@nes.vgs.no

Arne Johansen

Bygg- og anleggsteknikk

Arne.Johansen@nes.vgs.no

Sandra Hee Isdahl Kalvenes

Studiespesialisering

Sandra.Hee.Isdahl.Kalvenes@nes.vgs.no

Bente Ommedal Krumsvik

Studiespesialisering

bente.ommedal.krumsvik@nes.vgs.no

Magnus Midling Larsen

Idrettsfag

Magnus.Midling.Larsen@nes.vgs.no

Julia Michalopoulos Larsen

Studiespesialisering

Julia.Michalopoulos.Larsen@nes.vgs.no

Nancy Johnsen Lervaag

Studiespesialisering

Nancy.Johnsen.Lervaag@nes.vgs.no

Siri Christina Olsen Lindblad

Studiespesialisering

Siri.Christina.Olsen.Lindblad@nes.vgs.no

Mari Beathe Lomsdalen

Studiespesialisering

Mari.Beathe.Lomsdalen@nes.vgs.no

Hernan Loriente

Studiespesialisering

hernan.loriente@nes.vgs.no

Tor Morten Lystad

Bygg- og anleggsteknikk

Tor.Morten.Lystad@nes.vgs.no

Audhild Dammen Martinsen

Studiespesialisering

audhild.dammen.martinsen@nes.vgs.no

Stephan Matheis

Bygg- og anleggsteknikk

Stephan.Matheis@nes.vgs.no

Marina Bertoldin Molvik

Studiespesialisering

Marina.Bertoldin.Molvik@nes.vgs.no

Christiane Moskaug

Studiespesialisering

Christiane.Moskaug@nes.vgs.no

Elias Mäkinen

Studiespesialisering

Elias.Makinen@nes.vgs.no

Tom Ingar Nilsstua

Rådgiver yrkesfag og Vg3 påbygg

tom.ingar.nilsstua@nes.vgs.no

Tlf: 63912221

Bjørg Anita Getz Nordli

Elektrofag

Bjorg.Anita.Getz.Nordli@nes.vgs.no

Eiler Olsen

Elektrofag

Eiler.Olsen@nes.vgs.no

Ylva Riksfjord

Helse- og oppvekstfag

Ylva.Riksfjord@nes.vgs.no

Gudrun Ringstad

Studiespesialisering

Gudrun.Ringstad@nes.vgs.no

Marianne Risebrobakken

Studiespesialisering

marianne.risebrobakken@nes.vgs.no

Bente Rognlien

Helse- og oppvekstfag

bente.rognlien@nes.vgs.no

Kristine Rybråten

Studiespesialisering

kristine.rybraten@nes.vgs.no

Inger Lise Schøyen

Helse- og oppvekstfag

inger.lise.schoyen@nes.vgs.no

Kåre Sigridnes

Bygg- og anleggsteknikk

Kare.Sigridnes@nes.vgs.no

Annette Mogstad Simensen

Studiespesialisering

Annette.Mogstad.Simensen@nes.vgs.no

Erik Sogn

Elektrofag

erik.sogn@nes.vgs.no

Sissel Solvåg

Studiespesialisering

sissel.solvag@nes.vgs.no

John Storbråten

Studiespesialisering

john.storbraten@nes.vgs.no

Per Otto Sundby

Elektrofag

Per.Otto.Sundby@nes.vgs.no

Olav R. Søbakk

Studiespesialisering

Olav.R.Sobakk@nes.vgs.no

Guri Tobro

Studiespesialisering

guri.tobro@nes.vgs.no

Rune Tommelstad

Studiespesialisering

rune.tommelstad@nes.vgs.no

Rune Torsteinsen

Bygg- og anleggsteknikk

Rune.Torsteinsen@nes.vgs.no

Jon Troli

Elektrofag

Jon.Troli@nes.vgs.no

Vegard Tysse

Idrettsfag

vegard.tysse@nes.vgs.no

Øystein Unes

Elektrofag

Oystein.Unes@nes.vgs.no

May Britt Vangen

Helse- og oppvekstfag

May.Britt.Vangen@nes.vgs.no

Kjell Ivar Østtorp

IKT-ansvarlig
Elektrofag

Kjell.Ivar.Osttorp@nes.vgs.no

Ledelse

Steinar Andersen

Avdelingsleder elektrofag og bygg og anlegg

steinar.andersen@nes.vgs.no

Tlf: 63912251

Stina Haukerud Bekken

Avdelingsleder helse- og oppvekstfag

stina.haukerud.bekken@nes.vgs.no

Maren Opperud Eidskrem

Kontorleder

Maren.Opperud.Eidskrem@nes.vgs.no

Tlf: 63 91 22 12

Torill-Marie Hauglid

Rektor

Torill-Marie.Hauglid@nes.vgs.no

Ann-Helen Lang

Administrasjonsleder

Ann-Helen.Lang@nes.vgs.no

Tlf: 63912215

Birgitt M Svestad Larshus

Avdelingsleder studiespesialisering og idrettsfag

Birgitt.M.Svestad.Larshus@nes.vgs.no

Tlf: 63912217

Astrid Thesen Lunder

Avdelingsleder studiespesialisering og idrettsfag

astrid.thesen.lunder@nes.vgs.no

Tlf: 63912245

Anne Cathrine Marstein

Avdelingsleder elevtjenesten
Rådgiver Vg4 påbygg

Anne.Cathrine.Marstein@nes.vgs.no

Tlf: 63912227

Tor Arne Myhrvold

Assisterende rektor

Tor.Arne.Myhrvold@nes.vgs.no

Tlf: 63912216

Dag Fredrik Olsen

Utviklingsleder

Dag.Fredrik.Olsen@nes.vgs.no

Tlf: 63 91 22 22

Rådgivere

Ellen-Marie Kverme

Rådgiver studiespesialisering, idrettsfag og 4på

ellen-marie.kverme@nes.vgs.no

Tom Ingar Nilsstua

Rådgiver yrkesfag og Vg3 påbygg

tom.ingar.nilsstua@nes.vgs.no

Tlf: 63912221

Andre ansatte

Jørn Terje Gerhardsen

Vaktmester

Jorn.Terje.Gerhardsen@nes.vgs.no

Wenche Anita Hageberg

Miljøarbeider

wenche.anita.hageberg@nes.vgs.no

Monica Katralen

Monica.Katralen@nes.vgs.no

Marie Landmark

Marie.Landmark@nes.vgs.no

Siri Vårli Langseth

Miljøarbeider

Siri.Varli.Langseth@nes.vgs.no

Reidun Irene Mørdre

Reidun.Irene.Mordre@nes.vgs.no

Bente Ødegård Nilsstua

bente.odegard.nilsstua@nes.vgs.no

Mali Borkhus Nordang

Avdelingsleder bibliotek

Mali.Borkhus.Nordang@nes.vgs.no

Tlf: 63912233

Vidun Kristin Nordli

Kantineleder

Vidun.Kristin.Nordli@nes.vgs.no

Narcisa Rollon Næss

Narcisa.Rollon.Nass@nes.vgs.no

Rita Pedersen

Rita.Pedersen@nes.vgs.no

Zdenka Rimac

Renholdsleder

zdenka.rimac@nes.vgs.no

Torun Svendsen

torun.svendsen@nes.vgs.no

Anne Lise Tjærnås

Anne.Lise.Tjarnas@nes.vgs.no

Kjell Ivar Østtorp

IKT-ansvarlig
Elektrofag

Kjell.Ivar.Osttorp@nes.vgs.no